Biz Kimiz?

Yazilidayim.net, öğrencilere okullarında girecekleri yazılılar için kapsamlı bir kaynak sunan bir eğitim websitesidir. Websitemizde öğrenciler, okullarında girecekleri yazılılar için örnek yazılı kağıtlarına erişebilirler. Ayrıca, website üzerinden öğrenciler Takdir-Teşekkür hesaplama yapabilir, çıkmış sınavların sorularına ulaşabilir ve üniversitelerin ve liselerin taban puanlarına erişebilirler.

Websitemiz aynı zamanda “Yazılıya Hazır Mısın?” adında bir youtube kanalına sahiptir. Bu youtube kanalından öğrenciler yazılı kağıtlarının çözümlerine videolu bir şekilde bakabilirler. Bu sayede öğrenciler yazılılarını hazırlarken daha kolay anlayabilecekleri bir şekilde örneklerle desteklenmiş olurlar.

Websitemiz, öğrencilere okullarında yapacakları yazılılar için en kapsamlı kaynakları sunmak için tasarlanmıştır. Websitemizin amacı öğrencilerin yazılılarına daha iyi hazırlanmasını sağlamak ve onlara daha iyi notlar almalarına yardımcı olmaktır. Websitemizi kullanarak öğrenciler okullarında daha başarılı olabilirler. Websitemizden çalışan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam Engelleyici Tespit Edildi!

Reklamları engellemek için uzantı kullandığınızı tespit ettik. Lütfen bu reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bize destek olun.